Imate vprašanje? Pokličite 03 757 38 50


KAKO JE PONOČI PRESPATI V VRTCU?

Na ta odgovor bi vedeli odgovoriti otroci folklorne skupine »Pastirčki«, ki so iz petka na soboto prespali v vrtcu. Za marsikoga je bila to prva noč, ki so jo prespali izven svojega doma, brez mamice in očka, a vsekakor nepozabno doživetje.

Polni pričakovanj so otroci prišli v petek popoldan nazaj v vrtec in ponosno kazali svoje nahrbtnike iz katerih so mimogrede potegnili kakšno igračo, ki so jo želeli pokazati svojim prijateljem. Tako je najprej potekala prosta igra po kotičkih. A že kmalu so otroci na igrišču opazili, da se nekaj pripravlja. Obiskale so nas tri gospe s svojimi psi iz Kinološkega društva Zreče, ki so za nas pripravile enourno predstavo. Otroci so z zanimanjem opazovali kakšne trike vse psi poznajo, kako spretno znajo uporabiti svoj nosek za iskanje izgubljene osebe ter kako urno se sprehodijo po poligonu. Otrokom so tudi pobližje predstavili pravilen pristop in odnos do psa (sami so se preizkusili v vodenju psa čez poligon, ga prosili da da tačko in mu dali priboljšek…).

Po končani predstavi je napočil čas večerje. Vsi skupaj smo se odpravili do Zreškega gaja na slastno pico. S polnimi trebuščki smo se odpravili nazaj v vrtec, kjer je sledila zabava z baloni v pižamah.

Po zabavi smo se pripravili za počitek. Otroci so si na ležalnik prinesli svojo igračo in ob poslušanje pravljice za lahko noč zaspali. Noč je minila dokaj mirno. V soboto zjutraj pa smo se zbudili še pred budilko.  Se umili, pospravili stvari in se pripravili za zajtrk. Dobro smo se okrepčali z sendviči saj nas je čakal še nastop za starše. Pokazali smo jim kaj smo se tekom šolskega leta naučili in jih tudi povabili na plesišče, da smo skupaj zaplesali.

Polni novih doživetji in prijetnih vtisov so se otroci po nastopu stisnili v objem staršev.

Mentorici Marjanca Šloser in Urška Zlodej

Objave

FIT IGRIŠČE

06 okt 2022

RAZBITA BUČA

05 okt 2022

Vrtec Zreče

Javni zavod VRTEC ZREČE
Cesta na Roglo 13, 3214 Zreče
tel.: 03 757 38 50
faks: 03 757 38 65

Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.

Oktober 2022
P T S Č P S N
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31

Online

Na strani je 252 gostov in ni članov .