Imate vprašanje? Pokličite 03 757 38 50


S PALČKOM SPOZNAVAMO TETKO JESEN

V mesecu oktobru smo izvedli tematski sklop povezan z jesenskim časom, predvsem pa izhajali iz otrok, ki imajo ta letni čas zelo radi, skupaj s palčkom in otroki smo raziskovali in se veliko igrali v naravi, skratka,  skupaj delili vse lepe stvari in trenutke, povezane s prečudovito, čarobno, barvno jesenjo. Jesen je čudovit čas pisanih barv in zelo okusnih plodov, zato smo skupaj s svojimi prijatelji iskali, nabirali, okušali jesenske plodove in njihove dobrote, se z njimi igrali, smo pa tudi jesensko ustvarjali in postali pravi mali umetniki, ki likovno zelo radi ustvarjajo.

V tednu otroka od 5.10. – 9.10.2020 smo skozi ves teden izvajali različne dejavnosti;  izvedli različne ustvarjalne likovne delavnice, (izdelava Tetke jeseni, lepljenje jesenskih plodov in listov, likovno ustvarjali v različnih tehnikah), strokovne delavke smo zaigrale za otroke lutkovno predstavo; »Razbita buča« v svoji igralnici, kuharice in kuhar so nam ta dan pripravili tudi bučno juho, ki smo jo lahko poskusili, izvedli smo tudi »škratkov orientacijski pohod« z otroki skozi gozd, z gibalnimi nalogami in različnimi postajami, tekmovali smo v kotaljenju buč, obiskala pa nas je tudi »prava Tetka jesen«, ki nam je prinesla jesensko presenečenje. Za zaključek tedna pa smo imeli glasbeno dopoldne z dijakinjo T., ki nam je zaigrala na instrument »ukulele«, mi pa smo z njo prepevali že znane pesmice. Otroci so skozi ves teden aktivno sodelovali in bili zelo navdušeni nad različnimi delavnicami, ki smo jih pripravile strokovne delavke.

»Jesen spet med nami lepote odgrinja,

ponuja nam svoje obilje darov,

ko listju jesenskemu barve spreminja,

in trosi v naročje nam zrelih plodov.«

Otroci z Marjetko in Marjanco

Vrtec Zreče

Javni zavod VRTEC ZREČE
Cesta na Roglo 13, 3214 Zreče
tel.: 03 757 38 50
faks: 03 757 38 65

Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.

Junij 2021
P T S Č P S N
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30

Online

Na strani je 414 gostov in ni članov .