Imate vprašanje? Pokličite 03 757 38 50


» PRAZNIČNI DECEMBER«

Mesec december, pravljičen, čaroben mesec, poln pričakovanj, upanj, želja. Pričakovali smo ga tako otroci kot odrasli. V pričakovanju prihajajočih praznikov smo strokovne delavke želele pričarati otrokom in staršem čim lepše in upanja polne praznike, zato smo skupaj načrtovale in z otroki okrasile garderobe in igralnice. Otroci so sodelovali po svojih zmožnostih pri okraševanju s svojimi izdelki in prav tako starši v praznični delavnici, kjer so izdelali okraske za jelko. Postopoma smo začeli okraševati igralnico, sejali pšenico, likovno ustvarjali, brali pismo dedka Mraza in poslušali pravljice v pravljičnem kotičku. Pekli smo tudi piškote in povabili babico deklice L., ki nam je z veseljem pomagala in se družila z nami. Vsako jutro so otroci iskali pismo dedka Mraza v pravljičnem kotičku in komaj čakali, da jim prebereva pismo, ki ga je prinesel škratek. Bili so zelo veseli, polni pričakovanj in komaj čakali prihod dedka Mraza. Prišel je teden prihoda dedka Mraza, čajanke, rajanja ob glasbi. Sledilo rajanje, kjer je strokovna delavka igrala na kitaro za vse jaslične skupine in nas spremljala pri petju prazničnih in zimskih pesmi. Otroci so se družili, plesali in uživali ob zvokih kitare, nato pa je sledila čajanka v igralnici, kjer so se posladkali s piškoti ob praznični glasbi in lepo pripravljenimi pogrinjki. Otroci so bili zelo navdušeni, čarobni praznični čas nam je polepšal dneve polne pričakovanj in obetov ter uresničil željeno tako v očeh odraslih kot otrok.

Otroci z Marjetko in Matejo

Vrtec Zreče

Javni zavod VRTEC ZREČE
Cesta na Roglo 13, 3214 Zreče
tel.: 03 757 38 50
faks: 03 757 38 65

Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.

Maj 2019
P T S Č P S N
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Online

Na strani je 178 gostov in ni članov .