Imate vprašanje? Pokličite 03 757 38 50


S PALČKOM ODKRIVAMO IN SPOZNAMO JESEN

Jesen je čudovit čas pisanih barv in zelo okusnih plodov, zato smo v mesecu oktobru izvedli tematski sklop povezan z jesenskim časom, predvsem pa izhajali iz otrok, ki imajo ta letni čas zelo radi. Skupaj s palčkom in otroki  smo raziskovali in se veliko igrali v naravi, skratka skupaj delili vse lepe stvari in trenutke povezane s prečudovito, čarobno barvno jesenjo. Skupaj s svojimi prijatelji smo nabirali, okušali jesenske plodove, se z njimi igrali, jesensko ustvarjali in postali pravi mali umetniki, ki likovno zelo radi ustvarjajo. Ob zaključku meseca smo se tudi poslovili od jeseni in si pripravili culice, ki smo si jih okrasili s pečatniki različnega sadja, napolnili smo si jih s sadjem in koščkom kruha, zavezali in se pripravili na daljši pohod do gozda. Zraven smo povabili tudi babico, ki nam je pripovedovala, kaj so včasih jedli in se igrali, ko so pasli krave. Ko smo prispeli do gozdne jase smo odložili culice in zaplesali rajalne igre in na pobudo otrok izvedli tudi gibalne igre. Z nami je zaplesala tudi babica. Na koncu smo se usedli v krogu in se pogostili s pastirsko malico, s prelepim razgledom na travnik, kjer so se pasle krave. Otroci so zelo uživali, saj so imeli malico na malo drugačen način v naravi, kar pa jim je bilo zelo všeč in če nas ne bi preganjal čas, bi še ostali v tej prečudoviti naravi s sončkom obsijani, s pisanimi drevesi okrašeni in jesenskimi darovi obdarjeni.

Marjetka, Monja in otroci iz vrtca Stranice

Vrtec Zreče

Javni zavod VRTEC ZREČE
Cesta na Roglo 13, 3214 Zreče
tel.: 03 757 38 50
faks: 03 757 38 65

Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.

Januar 2020
P T S Č P S N
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Online

Na strani je 173 gostov in ni članov .